Про нас

Наша компанія є виробником широкого асортименту продукції під торговою маркою "RUBER", яка включає поліуретанові комплектуючі для більшості європейських, американських та японських марок автомобілів.

З початку створення компанії, ми безпосередньо працювали з клієнтами та їхніми потребами, і чудово зрозуміли на скільки велике значення автомобілів для їхніх власників. З тих пір, ми прагнемо максимально якісно допомогти у підборі запчастин та запропонувати їх за вигідною ціною та у найкоротший термін. Наше виробництво має сучасний парк високотехнологічного обладнання та має великий науковий потенціал. Виготовлення нашої продукції розроблено нашими спеціалістами з сучасних технологій. Поліуретан який використовуємо ми має фізико-механічні характеристики, які призначені саме для підвіски автомобіля. Поліуретан використовують як замінник гуми, що працюють в агресивних середовищах, великих динамічних навантажень та температур. Завдяки своїм хімічним властивостям поліуретан не боїться (мастила, бензин, сіль, розчинник і т. д.) не втрачаючи своїх властивостей від -40 до +70 градусів. Сайлентблок – основний елемент підвіски, він з'єднує важіль із кузовом автомобіля. В першу чергу сайлентблок гасить удари, що передаються на кузов автомобіля, а також утримує всі кути установки коліс у заданих параметрах. Багатьох вводить в оману колір поліуретану (червоний, синій, жовтий і т. д.) це просто пігмент, яким зафарбовують поліуретан, колір на якість не впливає.

Фахівці нашої компанії також готові виконати ексклюзивні вироби з поліуретану за кресленнями замовника.

Втулки та сайлентблоки торгової марки "RUBER" виготовляються з трикомпонентного поліуретану високої якості і мають чудові характеристики. Продукція, вироблена на наших потужностях, є найкращою за багатьма показниками.

Наші переваги:

- постійне впровадження інновацій;

- якість перевірена часом;

- не жорсткі і не риплять;

- має підвищену стійкість до високих навантажень;

- великий термін служби;

- покращує маневрені властивості та керованість транспортного засобу;

- стійка до високих перепадів температур та агресивних середовищ;

- не боїться впливу нафтопродуктів, реагентів та інших речовин, що руйнуючих впливів на гуму.

Ми робимо все необхідне, щоб наша продукція вирізнялася високими експлуатаційними характеристиками та довговічністю!

Особливості поліуретанових сайлентблоків


Підвіски сучасних автомобілів містить гумометалеві шарніри, або так звані сайлентблоки самі по собі непомітні, але й одночасно дуже важливі, які вимагають регулярної заміни деталі, які відповідають за віброізоляцію.

Сайлентблоки використовуються головним чином у підвісці автомобіля, тим самим знижуючи до мінімуму передачу вібрацій від важелів, тяг та інших деталей до кузова. Сайлентблоки є нероз'ємною конструкцією з декількох вставлених один в одного металевих втулок, між яких знаходиться шар поліуретану (гуми).


У нашому інтернет-магазині ви можете купити різноманітні моделі поліуретанових сайлентблоків, користуючись зручним сервісом пошуку. Радимо купувати лише у перевірених магазинах, які гарантують неймовірну якість.


Вибираючи сайлентблоки торгової марки "RUBER" Ви завжди можете бути впевнені у чудовій якості товару, оскільки наші сайлентблоки пройшли перевірку часом. Купуйте якісні сайлентблоки!


Для кожного власника автомобіля немає приємнішого відчуття, ніж комфортна та легка поїздка без зайвих вібрацій та коливань. Для цього обов'язково необхідно підтримувати працездатний стан кожного елемента автомобіля та вчасно проводити їх плановий ремонт чи заміну. В авто одним з основних компонентів, що відповідають за зручну їзду, є підвіска, адже саме вона забезпечує амортизацію коливань від коліс при їзді дорогою, а щоб забезпечити коректну роботу підвіски необхідно підібрати хороші сайлентблоки. 

Інтернет-магазин  «Ruber» представляє покупцеві якісні поліуретанові сайлентблоки на японські автомобілі преміум-класу. У нашому асортименті Ви можете знайти: сайлентблоки на передні важелі, передній важіль задній сайлентблок, поліуретановий сайлентблок задньої верхньої поперечної тяги і багато інших.


Купити сайлентблок ціна на який є лояльною та демократичною, Ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків!